Mix MIÓD Gryczany i Rzepakowy

Mix miód to fantazyjne połączenie 2 gatunków miodów w jednym słoiku :
Miód Gryczany i Miód Rzepakowy

Mix MIÓD Gryczany i Rzepakowy jest to bombowa mieszanka, która składa się z ogromnej ilości składników odżywczych. W jednym naczyniu znajduje się miód gryczany i rzepakowy. To sprawia, że osoby, które zakupiły Mix MIÓD Gryczany i Rzepakowy są pod dużym wrażeniem.

Miód gryczany zawiera w swoim składzie sporo żelaza, które jest nie zbędne do prawidłowego funkcjonowania układu krwionośnego. Żelazo także chroni przed anemią. Z kolei miód rzepakowy ze względu na to, że zawiera olbrzymią ilość glukozy jest często podawany osobom, które wymagają natychmiastowego wzmocnienia – na przykład po omdleniach. Pomaga także przy problemach z wątrobą czy też z żołądkiem.

Połączenie tych dwóch miodów razem ze sobą – i ich równoczesne przyjmowanie, może być dla naszego organizmu zbawienne. Mix MIÓD Gryczany i Rzepakowy należy także przyjmować profilaktycznie, aby w przyszłości uniknąć niepotrzebnych chorób.

Po użyciu Mix MIÓD Gryczany i Rzepakowy należy szczelnie zamknąć słoik, gdyż miód rzepakowy pod wpływem wilgoci szybko fermentuje.

Tutaj możesz go kupić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.